Rodinný dům

Zastavěná plocha: 98,01 m2

Celková plocha: 98,01 m2

Užitková plocha: 82,38 m2

Podlahová plocha: 82,38 m2

Výška hřebene: 5,30 m

Obestavěný prostor: 350,00 m3

 

Přízemní dům typu bungalov určený pro čtyřčlennou rodinu, nabízí pohodlné a funkční využití prostoru. Vytvořeno pro rodinu, která se cítí jako doma v prostorných pokojích a zároveň chce cítit teplo opravdového domova.

 

Individuální charakter domu zdůrazňuje konečná úprava fasády tenkovrstvou omítkou a dřevěným obložením. Naproti tomu rozsáhlá střecha nabízí široké okapy, které poskytují pohodlné kryté a zastíněné útočiště.

 

Dovnitř domu vede zastřešený vchod a pohodlné zádveří se šatní skříní a vstupem do technické místnosti. Srdcem domu je reprezentativní obývací pokoj s krbem a zdí, která částečně odděluje obývací pokoj od kuchyňského koutu. Díky tomuto řešení, máme pocit, že jsme v jedné prostorné místnosti, ale zřetelně rozdělené.

 

Ergonomická kuchyně provedena v tmavých barvách s akcenty ze světlého dřeva, plynule navazuje na jídelnu s arkýřem. Díky rozsáhlému prosklení a terasovým dveřím v obývacím pokoji, je možný přístup na terasu, která je částečně zastíněna a poskytuje majitelům relaxaci a výhled na krásy okolí.

 

Z otevřeného prostoru denní části se plynule přechází do klidné části domu. Zde jsou navrženy tři ložnice a koupelna v jejich bezprostřední blízkosti. Všechny pokoje byly navrženy tak, aby byly světlé, prosluněné i a prostorné.