Rodinný dům

Zastavěná plocha: 113,25 m2

Celková plocha: 113,25 m2

Užitková plocha: 96,18 m2

Podlahová plocha: 96,18 m2

Výška hřebene: 5,60 m

Obestavěný prostor: 470,00 m3

 

Přízemní dům je určen pro čtyřčlennou rodinu, která si cení pohodlí a funkčnost. Venkovní fasádu z tenkovrstvé omítky doplňuje zajímavě řešený vstup se stříškou a kamenným obložením. Chráněn je také vstup z obývacího pokoje do zahrady, který tím získává více reprezentativní charakter.

 

Vědomě uspořádaný vnitřní prostor domu umožnil zřetelné rozdělení dvou zón: denní a noční. Nejdůležitějším denním prostorem je přijímací pokoj spojený s jídelnou a kuchyně s technickou místností. Moderní povahu kuchyně zdůrazňují barové stoličky, které jsou umístěny u vysokého ostrůvku kuchyňského pultu.Obývací pokoj je otevřená a tím i velmi prostorná místnost, kde si můžete určitě dopřát příjemný odpočinek.

 

Je zde umístěn efektní originální krb a působivé domácí kino. Velká okna v obývacím pokoji navozují dojem, že terasa působí jako součást interiéru místnosti. Kromě toho, v denní části je toaleta určená pro hosty a zádveří, které poskytuje prostor pro šatní skříň. Naproti tomu noční část to je svatyně domácnosti.Chodba vede ke třem ložnicím, které patří dětem a rodičům. Mezi pokoji je umístěna velká koupelna a také malá toaleta, která je určena pro hosty. Velmi světlé a moderní pokoje jsou zařízeny v jednotném odstínu bílé, v kontrastu s dřevěnými parketami.