Rodinný dům

Zastavěná plocha: 118,17 m2

Celková plocha: 118,17 m2

Užitková plocha: 101,28 m2

Podlahová plocha: 101,28 m2

Výška hřebene: 6,00 m

Obestavěný prostor: 520,00 m3

 

Moderní domek typu bungalov, který je s ohledem na svojí plochu – 101,28 m2, určen hlavně pro čtyřčlennou rodinu. Dům má klasický geometrický tvar zakrytý tmavou šikmou střechou. Jeho estetika vyhovuje nejnovějším trendům v architektuře. Syrová bílá omítka je doplněna teplým odstínem dřeva a světlým kamenem, takže celek má atraktivní charakter.

 

V jednom celku se podařilo sladit dvě funkční oblasti – denní určenou pro bydlení a běžné použití a intimní, noční.

 

Po překročení předsíně vstupujeme do obývacího pokoje, který je srdcem každého domova. Zde je pohodlná pohovka, domácí kino a krb, kde si členové domácnosti mohou odpočinout a vychutnat čas strávený s rodinou. Interiér obývacího pokoje plynule splývá se zahradou přes velká terasová okna a světlík ve střeše.

 

S těmito vymoženostmi členové domácnosti mají stálý kontakt s okolní přírodou. Ideálním doplňkem vnitřního prostoru je terasa otevřena do okolní zahrady, přístupná ze salonku i z ložnice rodičů.

 

Kuchyně je navržena v levém rohu domu, diskrétně ukrytá před zraky návštěvníků. Jejím přirozeným pokračováním je jídelna, která je propojena také s obývacím pokojem. Ve zbývajícím prostor je k dispozici technická místnost s toaletou pro hosty, díky které hosté nebudou muset používat koupelnu určenou jen pro členy rodiny.

 

Do soukromé části domu, také nazývané noční se vstupuje z obývacího pokoje. Zde jsou pokoje propojené malou chodbou, ze které je také přístup do společné rodinné koupelny.